Fotokronika 2009

Další události dle kalendářních roků : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

img Betlémské světlo přivezli letos hasiči v neděli 20. 12. v 7.45 před ranní mší.
Živý Betlém jsme mohli vidět 24. 12. v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Ten již tradičně s dětmi nacvičily řádové sestry sv. Vincence.
Fotogalerie.
imgDalší z řady letošních vítání občánků se uskutečnilo na OÚ v pátek 13. listopadu ve 13 hodin. Dvojčátka Rostislava a Julii Těmjákovy, Natálii Kutlákovou, Adélu Hanselovou z Kájova a Jonáše Bazalu z Kladného přivítal do života v obci starosta.
Fotogalerie.
imgVítání nových občánků 6. listopadu se zúčastnilo šest dětí se svými nejbližšími, rodiči, sourozenci nebo prarodiči. Přivítány byly tyto děti: Jan Hanuš, Martin Vrzák, Stela Molnárová, Liliana Rajková, Adam Kynický a Robin Popel.
Fotogalerie.
imgVítání nových občánků v pátek odpoledne 23. 10. se zúčastnilo 6 dětí se svými rodiči, sourozenci či prarodiči. Ze slavnostního obřadu, které vedl pověřený zastupitel obce Bohumil Šíp, byly pořízeny fotografie, které tu jsou k nahlédnutí.
Fotogalerie.
imgLetošní pouti počasí nepřálo, ale aspoň nesněžilo, jak už taky z historie kájovských poutí pamatujeme. Počasí se možná podepsalo na tom, že bylo méně stánků, než zpravidla bývá, ale i tak jich bylo více než 200. Návštěvníků navzdory počasí bylo hodně.
Fotogalerie.
imgDobrovolní hasiči Kájov pořádali 27. června desátý ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty obce Kájov. Soutěže, která je započítána do Jihočeské hasičské ligy, se letos zúčastnilo čtrnáct družstev mužů a šest družstev žen.
Fotogalerie.
img6. června se konal pro všechny děti Pohádkový les. Start byl jako vždy na asfaltové cestě směr Přelštice pod včelínem. Pro děti byl připraven za odměnu a jejich odvahu "sladký balíček" a buřt s chlebem, který ale mnozí nestihli kvůli bouřce a dešťovému přívalu. Zúčastnilo se 211 dětí.
Fotogalerie.
img24. května se konal třetí ročník cyklistického závodu. Zůčastnilo se 24 cyklistů a cyklistek. Závodníci byli rozděleni do tří kategorií podle věku. Děti čekala časovka a jízda zručnosti.
Fotogalerie.
imgVe čtvrtek 7. května pořádali kájovští hasiči Večerní procházku s lampiony. Sraz dětí a rodičů byl ve 20.00 hod. Krátkou procházkou obcí jsme zamířili na hřiště, kde byl připraven táborák.
Fotogalerie.
img30. dubna pořádali kájovští hasiči tradiční ruční stavění májky. Do zdobení se zapojily děti a pak se již práce chopili naši zdatní hasiči. Po čtvrthodince už byla májka vztyčena, mohl být zapálen oheň a začalo se s opékáním špekáčků.
Fotogalerie.
imgNa druhém vítání občánků Kájova Na vítání nám představili syna Petra manželé Pickovi, dcerku Natálii Horovou paní Jarmila Veselá, manželé Šádkovi dceru Barborku, manželé Puffrovi syna Matyáše, manželé Rehbergerovi malého Štěpána a manželé Koneční dcerku Kristýnu.
Fotogalerie.
imgPrvní vítání občánků Kájova v tomto roce navštívily se svými rodiči tyto děti: Karolína Žílová, Tomáš Svoboda, Eliška Kubíčková a Vanesa Jochová.
Fotogalerie.